polecane

 
OFERTA
 

Karafka kryształowa 0,70 l - FLORALE (831422)

Karafka kryształowa 0,70 l - FLORALE (831422) - zdjęcie główne Karafka kryształowa 0,70 l - FLORALE (831422)  - zdjęcie duże 1 Karafka kryształowa 0,70 l - FLORALE (831422)  - zdjęcie duże 2
Darmowa dostawa

Produkt: Wydłużony czas oczekiwania

Gwarancja: 24 mies.

Produkt czasowo niedostępny.
Zobacz inne produkty z kategorii: Karafki

OPIS:

Ujmująca wyglądem karafka kryształowa z linii FLORALE przeznaczona jest do koniaku lub whisky. Unikalny wyprofilowany kształt karafki jest dowodem kunsztu i precyzji wykonania wyrobów z czeskiego kryształu. Eleganckie pudełko w którym znajduje się karafka, sprawia, że pięknie zaprezentuje się również jako prezent dla bliskiej osoby.  

Informacje o produkcie:
- linia: Florale
- numer produktu: 831422
- opakowanie: tekturowe pudełko  
- pojemność: 0,70 l
- wysokość z korkiem: 27 cm
- wysokość bez korka: 20 cm
- wymiary podstawy: 12 x 12 cm

Bohemia to najlepsza i najbardziej rozpoznawana marka w świecie kryształów. Od wielu lat jest synonimem elegancji, piękna i wysokiej jakości wykonania. Nowoczesny design oraz niebanalne formy nadały nowy kierunek w postrzeganiu „kryształu” dotąd uznawanego za wyrób bogato zdobiony szlifem. BOHEMIA to huty szkła o wieloletniej (a właściwie kilkusetletniej) tradycji, które wytwarzają przepiękne kieliszki, szklanki, karafki i wazony. W większości naczynia te są wykonane ze specjalnego rodzaju szkła kryształowego zwanego czeskim kryształem.

212,74 zł

PARAMETRY:

Producent:
Bohemia
Kolekcja:
florale
Przeznaczenie:
do koniaku , do whisky