polecane

 
OFERTA
 

Kieliszki kryształowe do wódki 55 ml - QUADRO (410874931)

Kieliszki kryształowe do wódki 55 ml - QUADRO (410874931) - zdjęcie główne Kieliszki kryształowe do wódki 55 ml - QUADRO (410874931)  - zdjęcie duże 1

Produkt: Wydłużony czas oczekiwania

Gwarancja: 24 mies.

Produkt czasowo niedostępny.
Zobacz inne produkty z kategorii: Kieliszki

OPIS:

Niepowtarzalne w swojej formie kieliszki do wódki, są wykonane z kryształu bezołowiowego. Wyjątkowa klasa tych kieliszków potwierdza kunszt i wyszukany gust wysokowykfalifikowanych hutników, którzy z wielką precyzją tworzą te unikatowe formy. Pięknym uzupełnieniem kieliszków będzie karafka z tej samej kolekcji, razem będą tworzyć niebanalny zestaw, który może służyć jako pomysłowy i luksusowy prezent.

Informacje o produkcie:
- kieliszki do wódki
- pojemność: 55 ml
- wysokość: 5,5 cm
- średnica: 5,4 cm
- ilość: 6 szt.
- linia: Quadro
- nr produktu: 410874931
- opakowanie: pudełko tekturowe

Bohemia to najlepsza i najbardziej rozpoznawana marka w świecie kryształów. Od wielu lat jest synonimem elegancji, piękna i wysokiej jakości wykonania. Nowoczesny design oraz niebanalne formy nadały nowy kierunek w postrzeganiu „kryształu” dotąd uznawanego za wyrób bogato zdobiony szlifem. BOHEMIA to huty szkła o wieloletniej (a właściwie kilkusetletniej) tradycji, które wytwarzają przepiękne kieliszki, szklanki, karafki i wazony. W większości naczynia te są wykonane ze specjalnego rodzaju szkła kryształowego zwanego czeskim kryształem.

141,45 zł

PARAMETRY:

Producent:
Bohemia
Kolekcja:
quadro
Przeznaczenie:
do wódki

polecane

 
Z TEJ KATEGORII
 

Podobne produkty, które mogą Cię zainteresować