polecane

 
OFERTA
 

Komplet kryształowy do whisky - FJORD (CZ678638)

Komplet kryształowy do whisky - FJORD (CZ678638) - zdjęcie główne Komplet kryształowy do whisky - FJORD (CZ678638)  - zdjęcie duże 1 Komplet kryształowy do whisky - FJORD (CZ678638)  - zdjęcie duże 2
Darmowa dostawa

Produkt: Wydłużony czas oczekiwania

Gwarancja: 24 mies.

Produkt czasowo niedostępny.
Zobacz inne produkty z kategorii: Komplety szkła kryształowego

OPIS:

Elegancki zestaw kryształowy do whisky z linii FJORD to idealne połączenie nieskazitelnego szkła kryształowego z delikatną formą. Piękna karafka zestawiona ze szklankami tworzy doskonały zestaw, który użyty podczas przyjęcia z pewnością zachwyci zaproszonych gości.

Informacje o produkcie:
- karafka kryształowa: pojemność 0,85 l, wysokość z korkiem 25,5 cm, wysokość bez korka 18,5 cm, ilość 1 szt.  
- szklanki kryształowe: pojemność 250 ml, wysokość 8,5 cm, średnica góry szklanki 8,5 cm, ilość 6 szt.
- linia: FJORD
- nr produktu: CZ678638
- opakowanie: tekturowe pudełko

Bohemia to najlepsza i najbardziej rozpoznawana marka w świecie kryształów. Od wielu lat jest synonimem elegancji, piękna i wysokiej jakości wykonania. Nowoczesny design oraz niebanalne formy nadały nowy kierunek w postrzeganiu kryształu dotąd uznawanego za wyrób bogato zdobiony szlifem. BOHEMIA to huty szkła o wieloletniej (a właściwie kilkusetletniej) tradycji, które wytwarzają przepiękne kieliszki, szklanki, karafki i wazony. W większości naczynia te są wykonane ze specjalnego rodzaju szkła kryształowego zwanego czeskim kryształem.

310,50 zł

PARAMETRY:

Producent:
Bohemia
Kolekcja:
fjiord
Przeznaczenie:
do whisky