polecane

 
OFERTA
 

Miodownica kryształowa - PSZCZÓŁKA (802022)

Miodownica kryształowa - PSZCZÓŁKA (802022) - zdjęcie główne Miodownica kryształowa - PSZCZÓŁKA (802022)  - zdjęcie duże 1 Miodownica kryształowa - PSZCZÓŁKA (802022)  - zdjęcie duże 2 Miodownica kryształowa - PSZCZÓŁKA (802022)  - zdjęcie duże 3
Dostawa 24H

Produkt: Wydłużony czas oczekiwania

Gwarancja: 24 mies.

Produkt czasowo niedostępny.
Zobacz inne produkty z kategorii: Bomboniery

OPIS:

Pojemnik na miód wykonany z pieknego czeskiego kryształu i przeznaczony jest przede wszystkim na miód. Wyjątkową ozdobą tej miodownicy jest urocza pszczółka w kolorze złotym, która zachwyca detalami i precyzją wykonania.Do tego pięknego pojemnika dołączona została drewniana szpatułka, którą każdy może nabrać sobie miód i się nim delektować. Cudowny prezent dla bliskiej nam osoby, olśni swoim urokiem każdego miłośnika kryształowych form.

Informacje o produkcie:
- producent - Bohemia
- numer produktu - 802022
- wysokość pojemnika – 13,5 cm
- wysokość bez pokrywki - 7,2 cm
- wysokość pokrywki - 7 cm
- średnica - 9,5 cm
- długość szpatułki - 15 cm

Bohemia to najlepsza i najbardziej rozpoznawana marka w świecie kryształów. Od wielu lat jest synonimem elegancji, piękna i wysokiej jakości wykonania. Nowoczesny design oraz niebanalne formy nadały nowy kierunek w postrzeganiu kryształu dotąd uznawanego za wyrób bogato zdobiony szlifem. BOHEMIA to huty szkła o wieloletniej (a właściwie kilkusetletniej) tradycji, które wytwarzają przepiękne kieliszki, szklanki, karafki i wazony. W większości naczynia te są wykonane ze specjalnego rodzaju szkła kryształowego zwanego czeskim kryształem.

111,54 zł

PARAMETRY:

Producent:
Bohemia
Przeznaczenie:
do domu