polecane

 
OFERTA
 

Misa kryształowa 28 cm - ROCKY (CZ985547)

Misa kryształowa 28 cm - ROCKY (CZ985547) - zdjęcie główne Misa kryształowa 28 cm - ROCKY (CZ985547)  - zdjęcie duże 1 Misa kryształowa 28 cm - ROCKY (CZ985547)  - zdjęcie duże 2
Darmowa dostawa

Produkt: Wydłużony czas oczekiwania

Gwarancja: 24 mies.

Produkt czasowo niedostępny.
Zobacz inne produkty z kategorii: Owocarki

OPIS:

Designerska forma, nowoczesny kształt to cechy naczyń kryształowych z linii ROCKY. Nieregularny kształt misy tworzący załamania na szkle niczym "schodki" zaskakuje i zachwyca. Ta nietuzinkowa misa z pewnością będzie mocnym akcentem na każdym stole i na każdej komodzie. Idealna na wyjątkowy i oryginalny prezent, napewno olśni każdego obdarowanego.

Informacje o produkcie:
- misa kryształowa
- wymiary góry: 26,5 x 26,5 cm
- wymiary postawy: 11 x 11 cm
- wysokość: 9 cm
- ilość: 1 szt.  
- linia: Rocky
- nr produktu: CZ985547
- opakowanie: tekturowe pudełko  

Bohemia to najlepsza i najbardziej rozpoznawana marka w świecie kryształów. Od wielu lat jest synonimem elegancji, piękna i wysokiej jakości wykonania. Nowoczesny design oraz niebanalne formy nadały nowy kierunek w postrzeganiu „kryształu” dotąd uznawanego za wyrób bogato zdobiony szlifem. BOHEMIA to huty szkła o wieloletniej (a właściwie kilkusetletniej) tradycji, które wytwarzają przepiękne kieliszki, szklanki, karafki i wazony. W większości naczynia te są wykonane ze specjalnego rodzaju szkła kryształowego zwanego czeskim kryształem.

290,94 zł

PARAMETRY:

Producent:
Bohemia
Kolekcja:
rocky