polecane

 
OFERTA
 

Salaterka kryształowa - 247 (Z0540)

Salaterka kryształowa - 247 (Z0540) - zdjęcie główne Salaterka kryształowa - 247 (Z0540)  - zdjęcie duże 1 Salaterka kryształowa - 247 (Z0540)  - zdjęcie duże 2
Super Cena

Produkt: Wydłużony okres oczekiwania

Gwarancja: 24 mies.

Produkt czasowo niedostępny.
Zobacz inne produkty z kategorii: Owocarki

OPIS:

Mała salaterka ze szkła kryształowego z delikatnymi szlifami na dnie naczynia. Salaterka może posłużyć jako naczynie na drobne przekąski albo jako maselniczka na kostkę masła. Z pewnością każda pani domu znajdzie dla niej zastosowanie.

Informacje o produkcie:
- salaterka kryształowa
- wymiary: 15 x 9,5 cm
- wysokość: 3 cm
- ilość: 1 szt
- szlif: 247
- forma: 1953
- nr produktu: Z0540  
- opakowanie tekturowe

Huta Szkła ZAWIERCIE Sp. z o.o. jest jednym z najbardziej znanych i docenianych polskich producentów szkła kryształowego. Bogata, wielowiekowa tradycja i unikalna ręczna produkcja wyróżnia wyroby huty i czyni je łatwo rozpoznawalnymi. O najwyższą jakość produktu dba wyspecjalizowany personel Huty, wysoko wykwalifikowani hutnicy oraz wzorniczy i zdobnicy kierujący się w swej pracy uwielbieniem dla klasycznej formy oraz innowacyjnością w podejściu do niej. Dzięki niepowtarzalnym walorom estetycznym produkty Huty są cenione w całej Europie, zarówno przez miłośników tradycji, jak i przez osoby o wyrafinowanym guście. Kunszt  wykonania oraz najwyższa jakość daje gwarancje spełnienia nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań, dając przy tym ogromną satysfakcję z posiadania odrobiny luksusu na co dzień. 

25,55 zł

stara cena: 28,39 zł

PARAMETRY:

Producent:
Zawiercie
Szlif:
247 młynek

polecane

 
Z TEJ KATEGORII
 

Podobne produkty, które mogą Cię zainteresować