polecane

 
OFERTA
 

Szklanki kryształowe 180 ml - ZA1562 (Z0036)

Szklanki kryształowe 180 ml - ZA1562 (Z0036) - zdjęcie główne Szklanki kryształowe 180 ml - ZA1562 (Z0036)  - zdjęcie duże 1 Szklanki kryształowe 180 ml - ZA1562 (Z0036)  - zdjęcie duże 2
Darmowa dostawa

Produkt: Wydłużony czas oczekiwania

Gwarancja: 24 mies.

Produkt czasowo niedostępny.
Zobacz inne produkty z kategorii: Szklanki

OPIS:

Linia: Monika
Szlif: ZA1562
Forma: IA890
Sposób wykonania: szkło ręcznie dmuchane i zdobione  

Szklanki kryształowe: 
pojemność - 180 g, wysokość - 8,5 cm, średnica - 7 cm, ilość - 6 sztuk 

Ozdobione ręcznie wykonanym szlifem szklanki, wykonane są z pięknego szkła kryształowego przez wysokowykwalifikowanych hutników. Kunszt i precyzja wykonania sprawia, że szklanki są wyjątkowe i pełne uroku. Niepowtarzalny blask jaki bije z kryształu, sprawia że na szklance tworzą się piękne refleksy świetlne. Produkty z tym szlifem występują w wielu konfiguracjach, dzięki temu każdy miłośnik kryształowych naczyń może dowolnie zestawiać kształty i formy, tworząc unikatowe aranżacje.

Huta Szkła ZAWIERCIE Sp. z o.o. jest jednym z najbardziej znanych i docenianych polskich producentów szkła kryształowego. Bogata, wielowiekowa tradycja i unikalna ręczna produkcja wyróżnia wyroby huty i czyni je łatwo rozpoznawalnymi. O najwyższą jakość produktu dba wyspecjalizowany personel Huty, wysoko wykwalifikowani hutnicy oraz wzorniczy i zdobnicy kierujący się w swej pracy uwielbieniem dla klasycznej formy oraz innowacyjnością w podejściu do niej. Dzięki niepowtarzalnym walorom estetycznym produkty Huty są cenione w całej Europie, zarówno przez miłośników tradycji, jak i przez osoby o wyrafinowanym guście. Kunszt  wykonania oraz najwyższa jakość daje gwarancje spełnienia nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań, dając przy tym ogromną satysfakcję z posiadania odrobiny luksusu na co dzień. 

251,85 zł

PARAMETRY:

Producent:
Zawiercie
Przeznaczenie:
do wody , do soku
Szlif:
1562 cebulka