polecane

 
OFERTA
 

Żardyniera kryształowa 34 cm - 2992 (Z531)

Żardyniera kryształowa 34 cm - 2992 (Z531) - zdjęcie główne Żardyniera kryształowa 34 cm - 2992 (Z531)  - zdjęcie duże 1
Darmowa dostawa

Produkt: Wydłużony czas oczekiwania

Gwarancja: 24 mies.

Produkt czasowo niedostępny.
Zobacz inne produkty z kategorii: Owocarki

OPIS:

Elegancka owocarka z kryształu pięknie mieni się w każdym świetle. Piękne ręczne szlifowania są niezwykle precyzyjnie wykonane przez mistrzów hutnictwa, podnosząc wartości tego wyjątkowego wyrobu. Sprawdzi się na każdej uroczystości, olśniewając i zachwycając gości.

Informacje o produkcie:
- żardyniera kryształowa
- szerokość: 34 cm
- wysokość: 15,5 cm  
- szlif: 2992
- forma: 531/7
- nr produktu: Z05231
- opakowanie tekturowe

Huta Szkła ZAWIERCIE Sp. z o.o. jest jednym z najbardziej znanych i docenianych polskich producentów szkła kryształowego. Bogata, wielowiekowa tradycja i unikalna ręczna produkcja wyróżnia wyroby huty i czyni je łatwo rozpoznawalnymi. O najwyższą jakość produktu dba wyspecjalizowany personel Huty, wysoko wykwalifikowani hutnicy oraz wzorniczy i zdobnicy kierujący się w swej pracy uwielbieniem dla klasycznej formy oraz innowacyjnością w podejściu do niej. Dzięki niepowtarzalnym walorom estetycznym produkty Huty są cenione w całej Europie, zarówno przez miłośników tradycji, jak i przez osoby o wyrafinowanym guście. Kunszt  wykonania oraz najwyższa jakość daje gwarancje spełnienia nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań, dając przy tym ogromną satysfakcję z posiadania odrobiny luksusu na co dzień. 

223,55 zł

PARAMETRY:

Producent:
Zawiercie
Szlif:
pozostałe szlify