polecane

 
OFERTA
 

Pokale kryształowe 0,50 l - ZA247 (Z0025)

Pokale kryształowe 0,50 l - ZA247 (Z0025) - zdjęcie główne Pokale kryształowe 0,50 l - ZA247 (Z0025)  - zdjęcie duże 1 Pokale kryształowe 0,50 l - ZA247 (Z0025)  - zdjęcie duże 2 Pokale kryształowe 0,50 l - ZA247 (Z0025)  - zdjęcie duże 3
Darmowa dostawa

Produkt: Wydłużony czas oczekiwania

Gwarancja: 24 mies.

Produkt czasowo niedostępny.
Zobacz inne produkty z kategorii: Szklanki

OPIS:

Linia: Monika
Szlif: ZA247
Forma: IA890
Sposób wykonania: szkło ręcznie dmuchane i zdobione  

Pokale kryształowe: 
pojemność - 500 g, wysokość - 21 cm, średnica - 6,3 cm, ilość- 6 szt.  

Pokal kryształowy do piwa to połączenie delikatności i elegancji. Ręcznie i misternie wykonany szlif wijący się dookoła kieliszka sprawia, że każde załamanie światła odbija się pieknym blaskiem. MŁYNEK bo tak potocznie nazywany jest szlif na kieliszku ozdabia w wyjątkowy sposób niejedno naczynie z kryształu. Miłośnicy kryształowych form będą mogli na różny sposób skomponować swój zestaw, idealny dla każdego. Młynek występuje na kieliszkach, karafkach, owocarkach, paterach i wielu innych naczyniach.

Huta Szkła ZAWIERCIE Sp. z o.o. jest jednym z najbardziej znanych i docenianych polskich producentów szkła kryształowego. Bogata, wielowiekowa tradycja i unikalna ręczna produkcja wyróżnia wyroby huty i czyni je łatwo rozpoznawalnymi. O najwyższą jakość produktu dba wyspecjalizowany personel Huty, wysoko wykwalifikowani hutnicy oraz wzorniczy i zdobnicy kierujący się w swej pracy uwielbieniem dla klasycznej formy oraz innowacyjnością w podejściu do niej. Dzięki niepowtarzalnym walorom estetycznym produkty Huty są cenione w całej Europie, zarówno przez miłośników tradycji, jak i przez osoby o wyrafinowanym guście. Kunszt  wykonania oraz najwyższa jakość daje gwarancje spełnienia nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań, dając przy tym ogromną satysfakcję z posiadania odrobiny luksusu na co dzień.

343,85 zł

PARAMETRY:

Producent:
Zawiercie
Przeznaczenie:
do piwa
Szlif:
247 młynek